/
  • Panel pacjenta

  • Proszę zaloguj się aby zobaczyć zaplanowane wizyty.

  • Oba pola są wymagane do zalogowania

   Logując się swojego panelu pacjenta masz możliwość edycji wszystkich danych osobowych, zmiany zdjęcia profilowego, zmiany hasła dostępowego. Możesz też w prosty sposób zmienić termin wizyty lub ją odmówić.

   An email address is required to reset your password.

  • Wyślij dokumentację medyczną

  • Zaproponuj termin wizyty w gabinecie

   Opcja możliwa jedynie dla zarejestrowanych pacjentów Gabinetu Akupunktury prof Enji. Wszystkie inne osoby proszone są o skorzystanie z zakładki "Kontakt" lub o telefon pod nr 607 489 251.

   Pacjenci profesor Enji mogą wysłać zapytanie o możliwych dostępnych terminach wizyty w  gabinecie określając czas w którym taka wizyta ma się odbyć. Każdy proponowany termin musi zostać potwierdzony przez gabinet pani doktor drogą mailową na adres podany w formularzu.

  • Wybierz specjalistę
   Proponowany termin wizyty
   Informacje kontaktowe
   Dane adresowe

   Możesz wybrać zarówno przedział czasowy od - do lub w obu polach wybrać tą samą datę (jeżeli masz czas jedynie w dany dzień).

   Jeżeli zaznaczyłaś wyżej przedział czasowy możesz tutaj wpisać np.: poniedziałek od 16-19 wolne, wtorek tylko 19 czy piątek i sobota na 15. Możesz też pozostawić to pole puste. Wtedy my zaproponujemy tobie najlepsze godziny na wizytę w naszym gabinecie.

   Jeżeli ostatnia wizyta była dawniej jak 12 miesięcy temu - koniecznie podaj nr telefonu kontaktowego.

   Muszą to być te same dane podane w formularzu rejestracji w gabinecie.

   UWAGA! Koniecznie muszą to być te same dane podane w formularzy rejestracyjnym w gabinecie.

   Pole "Kraj" musi być wypełnione przez obywateli nie będących członkami Unii Europejskiej. W przypadku innych osób pole to nie jest wymagane.