O Nas

Kierownik Zespołu

Enkhjargal Dovchin

Profesor kliniczny lekarz medycyny

Pani profesor Enji (Enkhjargal Dovchin) jest wybitną specjalistką ds. Tradycyjnych Systemów Medycznych (TMS). W 2010 roku odznaczona została najwyższym tytułem „Profesora Klinicznego” za swoją postawę oraz pracę sławiącą te metody w Polsce i na Świecie. Obecnie wraz z córką prowadzi Gabinet Akupunktury i Medycyny Wschodniej w Warszawie.

Specjalistka UGA

Akupunkturzystka Zawodowa

Córka pani profesor, matka trójki dzieci. Pasjonatka i dyplomowana akupunkturzystka po Szkole Akupunktury Tradycyjnej ukończonej z wynikiem celującym. Absolwentka licznych szkoleń kierunkowych z zakresu Medycyny Tradycyjnej, diagnostyki TCM oraz Gua Sha. Współzałożycielka „Kampanii Natura bez granic”. Specjalistka i propagatorka akupunktury kosmetycznej. Jedna z najlepiej wykształconych adeptek w branży Naturalnego Zdrowia.

Historia prof Enji

Profesor Enkhjargal Dovchin zajmuje się medycyną naturalną od wielu lat i jest specjalistką w dziedzinie akupunktury. Pani doktor przyszła na świat w Mongolii, w kraju w którym tradycje medycyny naturalnej – mongolskiej, chińskiej i tybetańskiej – są od wieków pieczołowicie podtrzymywane i rozwijane. Po ukończeniu studiów lekarskich, Enji kontynuuje naukę w dziedzinie medycyny naturalnej w stolicy Mongolii, Ułan Bator. Po powrocie w rodzinne strony kształci się dalej, pobierając nauki u chińskich i mongolskich zielarzy.

Talent, zaangażowanie i oddanie sprawiają, że doktor Enji dostaje się pod skrzydła mistrza buddyjskiego zajmującego się ziołolecznictwem tybetańskim, dzięki któremu doskonali się praktycznie w tej sztuce przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Wkrótce po tym zostaje zatrudniona w Centrum Akupunktury Mongolii na stanowisku lekarza głównego.

Doktor Enji staje się znana i ceniona. Daje się poznać jako świetny specjalista w tradycyjnym diagnozowaniu oraz przywracaniu chorych do zdrowia. Dzięki wstawiennictwu swojego byłego mistrza, pani doktor trafia do Szkoły Akupunktury i Naturalnych Metod Leczniczych w Chinach, gdzie szkoli nowe pokolenia lekarzy.

W roku 2000 Enkhjargal Dovchin przybywa do Polski na zaproszenie polskiej pacjentki. Dzięki zdobyciu kontraktu z firmą zajmującą się propagowaniem ziołolecznictwa zostaje w naszym kraju na stałe. Otwiera również gabinet medycyny naturalnej w Warszawie, który z czasem staje się niezwykle popularny i szeroko polecany. W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii osób, którym doktor Enji pomogła wrócić do zdrowia.

Jakiś czas temu, pani Dovchin dostała propozycję współpracy w prestiżowym uniwersytetem Harvarda, jednak postanowiła pozostać i dalej leczyć w Polsce. W 2010 roku w dowód uznania za poświęcenie swojej pracy i promocję medycyny naturalnej otrzymała tytuł profesora klinicznego.

Pani doktor Enji jest propagatorem medycyny naturalnej w naszym kraju. Medycyna zachodnia nie traktuje człowieka całościowo, skupia się często na leczeniu objawów a nie przyczyn chorób oraz bazuje na lekach farmakologicznych. Medycyna naturalna wskazuje jednak zupełnie inną, alternatywną drogę radzenia sobie z bólem i chorobami.

Celem medycyny naturalnej jest przywrócenie ciału jego wewnętrznej harmonii i naturalnej zdolności do regeneracji. Osiąga się to poprzez indywidualne zajęcie się chorym człowiekiem i jego problemami. Zaczyna się od dokładnej diagnozy i wywiadu, co pozwala na wybranie doskonale dopasowanej do pacjenta terapii. Tymi metodami mogą być akupunktura, akupresura, masaż, ziołolecznictwo, bańki chińskie czy wiele innych. Wszystkie są bezpieczne oraz naturalne, a ich celem nie jest jedynie polepszenie fizycznego stanu zdrowia, ale również psychicznego – człowiek jest w końcu małym mikrokosmosem, w którym wszystko jest ze sobą połączone i zależy od siebie.

Profesor Enkhjargal Dovchin daje polskim pacjentom możliwość samodzielnego i świadomego wyboru sposobu leczenia. Konwencjonalna medycyna nie jest obecnie jedyną słuszną i skuteczną drogą, choć lekarze i kompanie farmakologiczne stoją twardo w opozycji do naturalnych sposobów leczenia. Trudno się jednak dziwić, skoro rynek leków to obecnie jeden z przynoszących największe zyski na świecie. Warto pamiętać, że istnieją jednak inne drogi prowadzące do zdrowia. Bardziej przyjazne człowiekowi, bardziej naturalne i bezpieczne.

Zespół Gabinetu Akupunktury prof Enji

Akupunkturzystka UGA

Pani UGA

Akupunkturzystka

Pani UGA

Pani UGA

Akupunkturzystka

Terapeutka Julia

Pani Julia

Terapeutka

gabinet akupunktury uga medycyna tradycyjna warszawa

Pani UGA

Akupunkturzystka

gabinet akupunktury uga medycyna tradycyjna warszawa (5)

Pani UGA

Akupunkturzystka

Terapeutka Julia

Pani Uga

Akupunkturzystka

gabinet akupunktury uga medycyna tradycyjna warszawa (6)

Pani UGA

Akupunkturzystka

gabinet akupunktury uga medycyna tradycyjna warszawa (3)

Pani UGA

Akupunkturzystka

gabinet akupunktury uga medycyna tradycyjna warszawa (4)

Pani Uga

Akupunkturzystka

Pani Magda

Recepcjonistka

Pani Sylwia

Recepcjonistka

Mathias

IT EXPERT

Zdjęcia i filmiki z udziałem prof Enji

Przykładowy zabieg akupunktury na ciało
Profesor kliniczny – nadanie tutułu
Przykładowy zabieg baniek szklanych
Aurikuloterapia – przykładowy zabieg
Dla dzieci – przykładowy zabieg akupunktury
Dla kobiet – przykładowy zabieg
Zobacz galerię zabiegów akupunktury
Zakres naszej pomocy:

Wschodnie Tradycyjne Systemy Medyczne (TSM)

Medycyna internistyczna - klasyczna

Tradycyjna Medycyna Tybetańsko-Mongolska (TMM)

Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM)

Jak przygotować się i co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?

Jak akupunktura wpływa na nasz organizm?

Książki prof Enji

Prof.klin.lek.med Enkhjargal Dovchin jest autorką dwóch książek, których darmowe wersje udostępnione są w sieci jako ebooki. Można je całkowicie bezpłatnie pobrać z linków dostępnych poniżej. 

(Ebook) „Akupunktura i Życie” lek. Enkhjargal Dovchin
(Ebook) „W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu” lek. Enkhjargal Dovchin
Opinie pacjentów prof Enji

Galeria zabiegów akupunktury

Umów wizytę u prof Enji

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Gdzie możemy pomóc?

Co leczymy?

Dodatkowe usługi

Godziny Pracy

Dzień
Godziny
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
tylko umówione
Niedziela
zamknięte

Polecane serwisy

Książki prof Enji

Panel Pacjenta

BEZPIECZNA STRONA

Nasza strona www zabezpiecznona jest najwyższymi możliwymi do użycia certyfikatami bezpieczeństwa SSL.

PANEL PACJENTA

Szybkie, bezpieczne i wygodne umawianie wizyt, przekładanie wizyt oraz ich odmawianie dzięki specjalnej aplikacji mobilnej

POŁĄCZENIE SZYFROWANE

Wszelka komunikacja z nami jest zaszyfrowana i bezpieczna. Państwa dane nie są nikomu udostępniane.

Pin It on Pinterest

Powieleń