Nauka w Służbie Politycznego Zapotrzebowania

Nauka w służbie politycznego zapotrzebowania

Naukowcy czy lepsze ich wersje pod nazwą eksperci zmieniają zdanie, a nawet odwracają swoje twierdzenia o 180 stopni, lecz za każdym razem powołują się na „naukę”, „dowody” i „badania”. Jak normalny człowiek przychodzi po poradę ekspercką do tych „ekspertów” to czasami wychodząc nie wie czy lepiej nie dogadał by się z ufoludkami. Ci pseudo eksperci już tak sobie nagrabili u społeczeństwa, że ciągle wychodzą nowe kwiatki w postaci dwóch całkowicie wykluczających się opinii dotyczących tej samej sprawy. Niestety w Polsce to nie rzadkość, a można powiedzieć „taki mamy klimat” – szczególnie podczas tzw. „epidemii koronawirusa” nikt, dokładnie nikt nie bierze za nic odpowiedzialności, a sprawiedliwości w sądach też nie znajdziemy. Sprawa wydaje się przesądzona, a walka z tym bezzasadna.

Nauka w Służbie Politycznego Zapotrzebowania, czyli jak Sprzedają się Eksperci

Jednym z ostatnich przykładów takiego intelektualnego piruetu jest prof. dr Ian Lipkin, amerykański wirusolog z Columbia University, który jako „autorytet” był często cytowany przez główne media, od CBS do „USA Today”. Opowiadał „naukowe” bajki o tym, że koronawirus mający odpowiadać za „Covid-19” jest produktem naturalnego przeskoku z jakiegoś nietoperza i absolutnie nie może mieć pochodzenia laboratoryjnego.

W sumie, nie dziwiła dotychczasowa opinia dr. Lipkina, wszak jak ujawnił „The National Pulse”, miał on jakieś powiązania z Chińską Partią Komunistyczną, również poprzez innego profesora Columbia University, który otrzymywał nagrody i stanowiska doradcze od chińskiego reżimu komunistycznego. Co powinno zainteresować nie tylko dziennikarzy, ale i prokuraturę to fakt, iż dr Lipkin twierdzi, że wiedział o wycieku z laboratorium w Wuhan „15 grudnia 2019 roku”, podczas gdy oficjalnie zawiadomiono Światową Organizację Zdrowia WHO o wycieku, dopiero 31 grudnia 2019. Sam przyznał się do tego w wywiadzie dla programu przygotowanego przez HBO w reżyserii Spike’a Lee, pt. „NYC Epicenters 9/11 -> 2021 1/2″.

Media używały też dr. Lipkina do walki z przeciwną teorią, czyli laboratoryjnego wycieku wirusa, i cytowali go chcąc ośmieszyć twierdzenia ekipy prezydenta Trumpa, a później np. dr. Roberta Redfielda, byłego szefa CDC, który również uważał, że wirus jest produktem laboratoryjnym, prawdopodobnie z chińskiego Wuhan.

Nasz gabinet i nasi specjaliści od dawna, a właściwie od samego początku opowiadali się za sztucznym pochodzeniem wirusa CoVid19. Szczegółowo opisaliśmy to w naszej prezentacji dotyczącej koronawirusa. Dodamy tylko, że wielu wybitnej klasy wirusologów zarówno Amerykańskich jak i Chińskich jest tego samego zdania. Kwestią pozostaje jedynie ustalić kto odpowiada za wprowadzenie do środowiska tego patogenu? Jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze – trzeba więc iść drogą kto na tym najwięcej zyskał.

czego boi się farmacja

„Media” Ustalają co jest Naukowe, a co Nie Jest

Jednak „nauka” zmienia się i wraz z narracjami medialnymi oraz zapotrzebowaniami politycznymi potrafi wykonać woltę, stając po przeciwnej stronie. W takim „rozwoju nauki” uczestniczą całe szacowne gremia naukowców, skłonnych poprzeć każdą wersję lansowaną przez media, bo to właśnie media w dzisiejszych czasach ustalają co jest nauką, a co nie jest, który naukowiec ma rację, a którego należy pomijać i cenzurować. Tak np. wysokiej klasy specjalista i ekspert od rolnictwa dr Roman Andrzej Śniady został zarówno pozbawiony pracy (zwolniony za poglądy) czy szeroko piętnowana w mediach prof. Dorota Majewska, która stała się ofiarą nagonek wakacynologów czyli gremia ekspertów od szczepionek.

Oto w najnowszym wywiadzie, ten sam „naukowiec”, który jeszcze niedawno twierdził, iż „powinniśmy odciąć się od wskazywania palcem winnego [ponieważ] nie ma dowodów na to, że [koronawirus] został stworzony w laboratorium”, nagle przyznaje, że zmienia swoje zdanie po tym, jak „dowiedział się”, że w laboratorium Wuhan miały miejsce „bardzo ryzykowne eksperymenty”.

Oczywiście, dr Lipkin „nie wiedział” wcześniej, że w jedynym laboratorium w Chinach o najwyższym certyfikacie BLS-4 przeprowadzane są niebezpieczne eksperymenty, bo jakże mógł wiedzieć jako szef Columbia’s Mailman School of Public Health, otrzymując grant w wysokości 1,34 miliona dolarów od EcoHealth Alliance, która to „filantropijna instytucja” (finansowana przez… Departament Obrony USA i DARPA) również finansuje właśnie badania nad wirusami i to właśnie w Wuhan Institute of Virology.

Ale widocznie bieżąca opcja polityczna zmieniła się i można już oskarżać Chiny o zaniedbania prowadzące do wypuszczenia wirusa. Wczoraj nie można było i każdy kto napisał nawet jedno słowo na ten temat był natychmiast cenzurowany na „Facebooku” i „YouTube”, lecz teraz obowiązuje inna moda. A wraz z nią, obowiązuje inna „nauka”.

Naszym skromnym zdaniem nigdy nie dowiemy się kto stoi za wypuszczeniem wirusa do środowiska. W brednie dotyczące targu Wushan i nietoperzy to raczej już nikt nie wierzy. Najprawdopodobniej któreś ze służb amerykańskich czy chińskich przeprowadziło nieautoryzowaną czyli tajną misję mającą takie, a nie inne konsekwencje. W wolne uwolnienie do środowiska czy nieświadome to my nie wierzymy. 

nauka w służbie politycznego zapotrzebowania

Nauka w Służbie Politycznego Zapotrzebowania i Sytuacja Ekspertów w Polsce

Takich Lipkinów i innych jest całe pęczki, również i w Polsce, bo środowisko naukowe en masse w czasie tzw. pandemii zdyskredytowało się całkowicie. Jedni w pogoni za sławą przylepili się do studia telewizyjnego i cynicznie oszukiwali widzów i siebie samych; inni zaniemówili z bojaźni o ujawnienie swojej przeszłości (np. w postaci plagiatów – zmory środowiska naukowego); jeszcze inni mówili to co „należało”, posłusznie wykonując polecenia swoich sponsorów czyli firm farmaceutycznych; kolejni drżeli w lęku o utratę pracy, prestiżu, grantów, a pozostali uwierzyli w bajki o nietoperzach albo w cokolwiek co było właśnie szablonem medialnym.

Zeszmacenie środowiska naukowego i medycznego spotęgowało się gdy, albo wprost nawoływali (nawołują), albo siedzieli cicho gdy rozpoczęto falę wyszczepienia ludzkości niebezpiecznymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.

Zdaniem naszego gabinetu szczepionka na CoVid19 może być tylko i wyłącznie bezpieczna, gdy będziemy mieli pełny wgląd do badań naukowych oraz potwierdzoną skuteczność w niezależnych badaniach naukowych nie opłacanych przez wytwórcę szczepionki, a państwo oraz będziemy znać dokładne długofalowe aspekty oddziaływań na ludzi, a w szczególności dzieci poniżej 12 roku życia. Fakt reklamowania produktów medycznych przez dyrektorów szkół podstawowych uważamy za złamanie ustawy prawo farmaceutyczne oraz Konsytuacji RP.

nauka w służbie politycznego zapotrzebowania

Nauka w Służbie Politycznego Zapotrzebowania i „Pedałeny Dupczokowe”

Nie sposób nie wspomnieć o tuzach polskiego dziennikarstwa, a raczej powiedzieć komedii polskiego pseudo dziennikarstwa bo tych osób nie da się przyrównać co czegokolwiek/kogokolwiek, szanując osoby rozumne. Oto najlepsi z najlepszych:

Niejaki K. Dupczok (dane celowo zmienione, aby temu pseudo dziennikarzynie nie robić pod górkę ale ten kto go zna dobrze wie o kogo chodzi). Uchodził do niedawna za tuzę polskiego dziennikarstwa ale się sprzedał, niestety sam nie wie komu i za ile, a efekt tego był taki, że nagadywał kolegów do upijania koleżanek aby „tak przygotowane mógł je stuknąć na wyjeździe”, wielokrotnie oskarżany o mobbing w pracy i wykorzystywanie pozycji do własnych celów, liczny bywalec tzw. ”afery podkarpackiej”, gdzie ludzie ginęli w celi więziennej, a kamery nagle musiały mieć zmienioną taśmę pomimo, że były cyfrowe, oskarżany o posiadanie znacznych ilości narkotyków, a wszędzie mówił, że jest czysty jak łza, aż w końcu wjechał na bani samochodem w kobietę i jeszcze odgrażał się do funkcjonariuszy robiących co należy. Można by wymieniać wiele rzeczy od „upierdolonego stołu” po bliskie kontakty z innym pseudo ekspertem, jego kolegą: niejakim byłym rzeczniku Policji w Warszawie Sokołowskim. Tutaj należy wspomnieć, że jako ekspert w wielu tematach wypowiadał się od strony profesjonalisty. Rzeczywistość jednak była dla niego bolesna. Mówiąc u swojego kolegi opisanego na górze w kierowanej przez niego stacji głównego ścieku wypowiadał się na temat łamania przepisów na drodze i mówił, że jest to nieładne i ogólnie powinno być zawsze karane mandatem…. Co ciekawe chwilę wcześniej jechał służbowym samochodem i nie zauważył czerwonego światła za co jedynie został upomniany. No tak takich to prawo oszczędza. Aby nie było, że jest to sytuacja jednostkowa to należy wspomnieć, że balując ze swoim też przydupaskiem, chyba aktorzyną marnego sortu Karolakiem w hotelu Sobieski na mazurach zapomniał zapłacić za pobyć weekendowy kwoty 15 tyś złotych. Tak przywykł do wygony pracując dla Komendy Głównej Policji, że wszędzie jest wożony itd. że zapomniał, że złamał prawo…. I to wielokrotnie. Dla ciekawości jego dzieci chodzą do szkoły w Anglii, a żona jest rzecznikiem i kontaktem operacyjnym w UK. Ciekawe kiedy przy niej wyjdą kolejne wianki. Poczekamy zobaczymy ale sprawa jest bardzo rozwojowa. Oczywiście prokuratura i prokuratorzy są ślepi jak sama temida.

Dobrze jest tutaj wspomnieć koleżankę tych pseudo ekspertów, niestety byłą pijaczkę o wątłej opinii specjalistkę wypowiadającą się jako dokładka w tematach mody i zdrowia w prowadzonych przez nich audycjach – niejaka Felicjańska, autorkę wielu skandali i osobę o bardzo wątłej reputacji. Z uwagi jednak na to, że nie pełniła ona funkcji eksperta w dziedzinie czegokolwiek to postanowiliśmy zostawić dalsze opisywanie tej postaci z uwagi, że głupich nie sieją, a my osób niepełnosprawnych nie krytykujemy.

nieudacznik pseudo dziennikarz pseudo stacji pedałeny dupczokowe

K. Dupczok –  niegdyś gwiazda na salonach, normalnie zwykła świnia, której własny syn się wstydzi. Tyle ile ten osioł w życiu złego zrobił wie już diabeł i na pewno go za to rozliczy.

nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci

Dwaj pseudo eksperci: Sokołowski i Karolak. Tak bawili się panowie, którzy ośmiorniczki jedli codziennie i nie pamiętają , że tam byli. Brawo dla pana Stonogi za ten materiał!

Poniżej znajdują się już tylko zdjęcia ich koleżanki czyli pani Ilony, którą zostawiamy w spokoju, gdyż każdemu może zdarzyć się błąd, a ona najwidoczniej wyciąga z tego wnioski.

Dodamy tylko, że była narkomanka i pijaczka często zapraszana była jako ekspertka  do pedałenu dupczokowego po to aby uchodzić za mądrą. Niestety nawet najlepszy wybielacz nie da rady wybieleniem jej przeszłości. Liczymy tylko, że poszła po rozum do głowy.

nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
nauka w służbie politycznego zapotrzebowania
Nauka w Służbie Politycznego Zapotrzebowania i Apel do Polaków

Nie pozwólcie, żeby zatruwano Wasz organizm, nie dajcie zrobić z siebie lekomanów.

Zaufajcie naturze, to ona zapewniła przetrwanie naszego gatunku i oferuje nam wszelkie niezbędne do życia i zdrowia składniki.

Trzeba tylko po nie sięgnąć, wyłuskać je z tłumu „trucizn współczesnej farmacji”. Medycyna naturalna od pradziejów leczy choroby, skutecznie i bez skutków ubocznych.

Dlatego chcemy zaakcentować te wspaniałą, cudotwórczą moc natury oraz ziół. Odrzućcie farmakologię i zaufajcie naturze

czego boi sie farmacja
nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
czego boi się farmacja

Ebook: „Akupunktura i Życie”

Pani profesor przybliża tajniki akupunktury w swoich książkach, które możecie Państwo pobrać na tej stronie za darmo w postaci e-booków:
Książka jest próbą podjęcia polemiki z osobami co uważali metody medycyny tradycyjnej za mało naukowe i średniowieczne. Jak sie póżniej okazało Światowa Organizacja Zdrowia zatwierdziła osiągnięcia „Traditional Medicine” i uznało te metody za naukowe.
nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci

Ebook: „W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu”

Bogato ilustrowany, napisany na podstawie wielu lat doświadczeń przybliży Wam tajniki wiedzy znanej w Tybecie od wieków.
Pierwsza ksiązka profesor Enji, która w możliwe najławiejszy sposób miała tłumaczyć trudne pojęcia związane z Medycyną  Tradycyjną i stanowić pomost pomiędzy medycyną klasyczną, a wschodnią.
nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci

POWIĄZANE ARTYKUŁY OPARTE NA FAKTACH

nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
B

Alergie

Artykuł naukowy o wpływie akupunktury na leczenie alergicznego nieżytu nosa i dolegliwości towarzyszących.

nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
B

NA BÓL

Metody przeciwbólowe w leczeniu akupunkturą oraz wytłumaczenie schematu oddziaływań i bodźców na organizm człowieka.
faq pierwsza wizyta
B

PIERWSZA WIZYTA

Artykuł jak najlepiej przygotować się do wizyty u lekarza medycyny tradycyjnej, aby jak najwięcej skorzystać.

nauka,służba,polityczne zapotrzebowanie,eksperci
B

Klimakterium

Bardzo indywidualny proces starzenia się kobiet, który jednak można niwelować przy pomocy akupunktury.

akupunktura pediatryczna akupunktura dla dzieci
B

DLA DZIECI

Akupunktura pomaga w leczeniu dzieci oraz różnych schorzeń dzicięcych w tym ADHD. Wspiera koncentrację i dotlenienie mózgu.

bezpieczeństwo akupunktury czy akupunktura jest bezpieczna
B

BEZPIECZEŃSTWO

Największy zespół skumulowanych badań klinicznych nad bezpieczeństwem akupunktury i medycyny tradycyjnej.

Autorem materiałów jest wysokiej klasy specjalistka profesor kliniczny lekarz medycyny - pani Enkhjargal Dovchin ( prof Enji). Redagowanie i poprawki stylistyczne: Zespół MT

Umów Wizytę

Klikając w baner poniżej mogą Państwo zarezerwować termin wizyty w Gabinecie Akpunktury i Medycyny Wschodniej prof.klin.lek.med. Enkhjargal Dovchin

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Godziny Pracy

Dzień
Godziny
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
tylko umówione
Niedziela
zamknięte

Pin It on Pinterest

Powieleń