Akupunktura przeciwbólowa

Ból jest najszerzej badanym wskazaniem do akupunktury, z setkami dobrze zaprojektowanych badań klinicznych z udziałem tysięcy pacjentów, co prowadzi do zdecydowanych wniosków dotyczących skuteczności i pozytywnych skutków zdrowotnych. Istnieje wiele meta-analiz tych prób w literaturze.

Chroniczny dyskomfort w mięśniach i stawach sprawia, że ​​codzienne życie jest nieszczęśliwe i z czasem może wpływać na wzorce myślenia, a nawet na osobowość. Standardowe zabiegi, takie jak oziębianie lub ogrzewanie, leki przeciwzapalne, fizykoterapia i odpowiednie ćwiczenia często mogą złagodzić ból, ale gdy nie zapewniają wystarczającej ulgi, akupunktura jest opcją z dobrym wskazaniem, którą należy zdecydowanie rozważyć.

Różne rodzaje bólu w akupunkturze

Prof.klin.lek.med Enkhjargal Dovchin (2009) napisała obszerny artykuł* na temat akupunktury w leczeniu różnych ognisk bólu, który obejmuje wszystko od aplikacji, bezpieczeństwa i integracji i jest doskonałą lekturą dla osób które po raz pierwszy chcą skorzystać z jej zalet.

Przewlekłe bóle pleców i szyi należą do najczęstszych dolegliwości ze strony klientów poszukujących leczenia akupunkturą, a wysoki odsetek osób bardzo dobrze reaguje na zabiegi w tych schorzeniach jest wysoki. Pełne ustąpienie objawów zależy od przyczyny, możliwości leczenia i zakresu, w jakim dokonuje się niezbędnych zmian w zakresie odżywiania, stylu życia, ćwiczeń i innych czynników, które są uzupełnieniem terapii.

Książki prof Enji

Zakres Pomocy

Wschodnie Tradycyjne Systemy Medyczne (TSM)

Medycyna internistyczna - klasyczna

Tradycyjna Medycyna Tybetańsko-Mongolska (TMM)

Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM)

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Gdzie możemy pomóc?

Co leczymy?

Dodatkowe usługi

Godziny Pracy

Dzień
Godziny
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
tylko umówione
Niedziela
zamknięte

Polecane serwisy

Książki prof Enji

Panel Pacjenta

BEZPIECZNA STRONA

Nasza strona www zabezpiecznona jest najwyższymi możliwymi do użycia certyfikatami bezpieczeństwa SSL.

PANEL PACJENTA

Szybkie, bezpieczne i wygodne umawianie wizyt, przekładanie wizyt oraz ich odmawianie dzięki specjalnej aplikacji mobilnej

POŁĄCZENIE SZYFROWANE

Wszelka komunikacja z nami jest zaszyfrowana i bezpieczna. Państwa dane nie są nikomu udostępniane.

Pin It on Pinterest

Powieleń