Cudowne Właściwości Ziół

Od dawna wiadomo, że rośliny mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Ich liście, łodygi, kwiaty czy owoce zawierają bogactwo witamin i cennych składników, których potrzebują komórki naszego organizmu do prawidłowego rozwoju. Większość ludzi nie docenia tej siły drzemiącej w owocach przyrody i sięga po chemiczne zamienniki i suplementy. A przecież człowiek pochodzi od natury i to natura powinna nas żywić i chronić.

Medycyną naturalną zwie się metody lecznicze, które wykorzystują właśnie moc natury, siłę jej darów. Naturalne leczenie nie niesie ze sobą skutków ubocznych, jest ukierunkowane ściśle na konkretną przypadłość.

Medycyna Dalekiego Wchodu od wieków pokłada ufność wyłącznie w aptece natury, dlatego też w tych rejonach świata odnotowuje się najwięcej przypadków długowieczności i zdrowia do samej starości. Ludność Chin, Japonii czy Mongolii żyje w zgodzie z naturą i jej darami, swoją dietę opiera tylko na naturalnych składnikach i ciągle dąży do zachowania harmonii pomiędzy energią ciała i otoczenia.

Cudowne właściwości ziół I Medycyna mongolska
Cudowne właściwości ziół I Medycyna mongolska

Cudowne Właściwości Ziół | Terapie Ziołowe

Moi drodzy, warto sięgnąć po terapie ziołowe, każdy organizm potrzebuje co jakiś czas oczyszczenia. Dlatego zamiast faszerować się lekami, tabletkami, sięgnijcie po prostu po to co oferuje Wam łąka, polana w lesie czy Wasz ogródek. 

Jeżeli nie znacie się na ziołach i ich właściwościach, pomoże Wam lekarz medycyny tradycyjnej. Zapraszamy serdecznie do gabinetu profesor Enkhjargal Dovchin, która wiele lat studiowała wiedzę o roślinach u najlepszych zielarzy wschodu. Jeżeli dokuczają Wam jakieś zdrowotne przypadłości, uwierzcie mi, na każdą z nich można dobrać terapię z ziół czy owoców.

Doświadczony lekarz zielarz poznając chorobę danego pacjenta, potrafi bardzo skutecznie dobrać do niej terapię ziołową. Zielarstwo to też sztuka łączenia ziół i wykorzystywania ich cennych leczniczych właściwości.

Pamiętajcie jednak, że zioła pije się zaraz wtedy gdy są świeżo parzone, max czas przyjęcia naparu to jakieś 10 godzin. W terapii stosujmy tylko zioła świeże lub prawidłowo ususzone czy zakonserwowane.

Ziół nie wolno parzyć w pojemnikach aluminiowych! Najlepiej robić to w szkle żaroodpornym. Zioła, które musimy zażyć raz dziennie należy pić przed snem, zaś te które wypijamy dwa razy dziennie przyjmujmy rano i wieczorem. Przy terapii „na trzy razy” analogicznie dawkujmy napar rano, w południe i wieczorem.

Zioła w Tradycyjnej Medycynie muszą być ordynowane przez wykwalifikowanego specjalistę – lekarza medycyny tradycyjnej lub zielarza TCM z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. O tyle ile w polskim ziołolecznictwie mamy zaledwie 200-250 dobrze znanych ziół to w Medycynie Chińskiej jest ich przeszło 5 tyś. Przykładowo zioła mongolskie często należy odpowiednio przegotować przed podaniem ( podzielić na części, rozdrobnić, zagotować czy popić odpowiednim napojem). Co ciekawe i dziwne dla ludzi Zachodu jest to, że niektóre zioła popija się alkoholem – tak szanowni państwo – sposób podania zioła jest też bardzo ważny. Zaletą ziołolecznictwa jest to, że dawki stosowane do leczenia są bardzo małe przez co efekt tzw. niepożądany reakcji organizmu na terapię należy do jednych z najbezpieczniejszych na świecie porównywalnym z uderzeniem pioruna w bezchmurny dzień. Należy też wspomnieć, że mieszanki ziołowe w medycynie chińskiej od pewnego czasu są już standaryzowane co przekładna się na jeszcze większe zwiększenie bezpieczeństwa. Nawet w przypadku połknięcia całego opakowania produktu możliwość skutków ubocznych jest znikoma czego nie możemy powiedzieć o lekach na receptę.

ziołolecznictwo zioła wschodnie TCM
cudowne właściwości ziół zioła mongolskie i chińskie

Cudowne Właściwości Ziół | Powszechne Zioła Polskie

Obecnie znamy wiele roślin o właściwościach leczniczych, które są dostępne na wyciągnięcie ręki, bo np. rosną w naszych ogródkach. Są to takie roślinki jak:

– szczaw – czy wiecie że doskonale łagodzi ból i pieczenie w miejscach poparzonych przez pokrzywę, trzeba go rozetrzeć i sok z liści wcierać w miejsce chorobowo zmienione,

 goździki – to przyjaciele osób, których dopadła angina, trzeba je rozgryźć i ssać a pomogą złagodzić ból gardła,

– czosnek – skutecznie obniża poziom cholesterolu, ma działanie jak naturalny antybiotyk, zaleca się zjadanie kilku ząbków dziennie,

 jeżówka – ta niepozorna roślinka bezboleśnie i skutecznie przyspiesza gojenie się ran,

– nasiona wiesiołka – wykazują działanie lecznicze podczas zapalenia stawów a zwłaszcza w chorobach układu krążenia,

 korzeń kozłka lekarskiego – dla nerwusów, bo uspokaja, stosuje się go zatem do zmniejszenia bezsenności i nerwów.

To tylko niektóre rośliny, które rosną obok nas, a mogą przynieść nieocenioną ulgę w cierpieniu. Moi drodzy i nie trzeba od razu niszczyć sobie wątroby antybiotykami, ciężkimi tabletkami przeciwbólowymi, czasami wystarczy skorzystać z apteki natury

cudowne właściwości ziół
cudowne właściwości ziół
Lęk przed nieznanym, czy uzasadniony - ziołolecznictwo Wschodu

Cudowne Właściwości Ziół | Krótka Historia Ziołolecznictwa

Dawniej człowiek odkrywał właściwości roślin obserwując ich wpływ na zwierzęta. Wraz z biegiem lat człowiek zaadoptował rośliny, zaczął poznawać ich potrzeby i uprawiać je.

Tym sposobem niektóre rośliny trafiły do obcych sobie warunków klimatycznych i zaczęły być dostępne dla nowych pokoleń, oferując im za ciężką pracę podczas hodowli, swój cenny wachlarz właściwości

Rośliny zaczęto poznawać na nowo, wprowadzać je do swojej diety i przechowywać. Ta cała wiedza o zachowaniu roślin częściowo została spisana, dlatego dziś możemy z niej korzystać.

Pierwsi pokusili się o to Sumerowie, odnaleziono recepty kapłanów sumeryjskich, którzy opisywali w nich zastosowanie ziół takich jak: piołun, figa, rumianek czy koper włoski. Przygotowywano z nich napary, nalewki, a także proszkowano ich kwiaty, liście czy łodygi.

Ta wiedza jest dziś ogromna i stoi przed nami otworem. Problem w tym, że nie chcemy z niej korzystać, nie chcemy podźwignąć dziedzictwa, jakie zostawiły nam minione pokolenia znachorów, kapłanów zielarzy, lekarzy.

Mimo że wiedza o naturalnych sposobach leczenia jest ogromna, to wciąż trwają badania, które mają na celu jej poszerzenie. Nie zaprzestano starań nad poznaniem nowych form roślinnych, jak również tych starych.

Wiele składników roślinnych, których uprzednio nie można było kwalifikować do leków, dziś odgrywa nową ważną rolę fizjologiczną.

W wyniku nieustannych badań nad roślinami leczniczymi i lekami ziołowymi, procesami produkcji i metodami analitycznymi, pozytywna siła ziołolecznictwa stale rośnie i lek roślinny znów odnalazł swe zapomniane miejsce w medycynie.

Zapraszamy do gabinetu profesor Enji! Poznaj siłę roślin! Zadzwoń i umów się na wizytę!

Problem tego dlaczego zioła nie są w zainteresowaniu koncernów farmaceutycznych jest taki, że jako wolno występujące w środowisku naturalnym nie mogą być objęte patentem tak więc są dla ludzi i każdy może z nich korzystać. Doskonale opisuje to nasz artykuł przedstawiający zagrożenia wynikające z powolnego wprowadzania do prawa UE i prawa krajowego wytycznych Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius), który stanowi poważne zagrożenie dla egzystencji długofalowej branży zielarsko medycznej.

Cudowne Właściwości Ziół | Szkoły Ziołolecznicze w Polsce

W Polsce istnieje wiele szkół zioło leczniczych, które jednak oferują szkolenie z zakresy ziołolecznictwa na poziomie „studium” czyli szkoły policealnej. Z naszych informacji na dzień 21.10.2012r. nie ma w Polsce żadnej placówki, która oferuje „DYPLOM” adekwatny do studiów medycyny wschodniej, tradycyjnych systemów medycznych i podobnych. Dlatego uważamy, że korzystanie z usług osób, które nie są gruntownie wykształcone i nie posiadają wymaganego doświadczenia jest po prostu niebezpieczne.

Nasz zespół specjalistów jest za rozwojem ziołolecznictwa w UE pod każdą postacią ale za wiodące powinno być bezpieczeństwo i wolny dostęp do osiągnięć medycyny tradycyjnej i specjalistów tej medycyny, a nie osób po kursach często kilkudniowych. Taka sytuacja winna być piętnowana. W Chinach jest wystarczająco duże regulacji i System Tradycyjnej Medycyny funkcjonuje znakomicie. Czemu więc nie umożliwić ludziom zdobywanie tej wiedzy na miejscu w Polsce. Kiedyś było to zakazane, gdyż wiedza tradycyjnej medycyny stanowi dobro narodowe Chin i jako takie nie może być rozpowszechniane. Dużo jednak się zmieniło i nawet „komunistyczne Chiny” z pozoru mają więcej kapitalizmy niż my Polacy.

Musimy się tutaj odnieść do pytania jednej z naszych znajomych „ Czy możliwym jest zdobycie kompleksowej wiedzy z zakresu ziołolecznictwa wschodniego w Polsce”. Na dzień dzisiejszy mówimy, że nie ma takiej możliwości. Nawet jeżeli są w Polsce tacy specjaliści to sami prowadzą praktyki i nie przyjmują uczniów to zdobycie kompleksowej wiedzy z takiego zakresy to około 6-10 lat ciężkiej nauki i pracy klinicznej. Jeżeli wziąć nawet harmonogram licznych szkół zioło leczniczych w Polsce, który na ogół przewiduje spotkania raz na miesiąc (weekendowo) czyli około 20 godzin nauki miesięcznie to do 5 tyś godzin zalecanych przez WHO troszkę  brakuje. Mając powyższe na uwadze trzeba zaznaczyć, że ziołolecznictwo jest często ukoronowaniem zawodu lekarza medycyny tradycyjnej w Chinach. W Polsce zdobycie takiej wiedzy jest niemożliwe. Brak jest odpowiednio wysokiego poziomu wykładowców, zaplecza naukowego – klinik i stażu klinicznego, uregulowań prawnych do nadawania dyplomów studiów medycznych (farmacja) oraz co najważniejsze woli sprawczej. Wszystkie więc osoby, które chciałyby zdobyć taką wiedzę muszą liczyć się z wyjazdem do Chin, Mongolii czy Rosji oraz uczęszczanie na odpowiednie studia medyczne (anglojęzyczne), które zarówno są drogie jak i niezwykle trudne do ukończenia. Jak ostatnio sprawdzaliśmy koszty semestralne oscylują w kwocie 10-20 tyś. USD. Dodatkowo należy doliczyć opłaty na wynajem akademika lub mieszkania. Zagwarantowane też trzeba mieć płatne ubezpieczenie dla obcokrajowców w kwocie około 50 USD i kosztów jedzenia. Jak więc państwo widzą nie jest to już wiedza tania nawet jeżeli chodzi o Chiny.

Cudowne Właściwości Ziół | Zioła: Dar Natury dla Zdrowia i Dobrostanu

Zioła są znane od wieków jako dar natury dla zdrowia i dobrostanu. Są roślinami, które zawierają różnorodne składniki chemiczne, takie jak flawonoidy, alkaloidy, olejki eteryczne, witaminy i minerały, które mogą mieć pozytywny wpływ na organizm ludzki.

Zioła są szeroko stosowane w medycynie naturalnej i tradycyjnej, a także w kuchni jako przyprawy, dodatki smakowe i herbaty. Mają wiele potencjalnych korzyści dla zdrowia, takich jak działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwalergiczne, przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe.

Oto kilka popularnych ziół i ich potencjalnych korzyści dla zdrowia:

Mięta: Pomaga w trawieniu, łagodzi dolegliwości żołądkowe i niestrawność.

Lawenda: Ma działanie uspokajające, pomaga w łagodzeniu stresu i bezsenności.

Rozmaryn: Może poprawić pamięć i koncentrację, ma właściwości przeciwbakteryjne.

Kurkuma: Ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe, może wspomagać zdrowie stawów i układu odpornościowego.

Zielona herbata: Bogata w przeciwutleniacze, pomaga w oczyszczaniu organizmu i wspiera zdrowie serca.

Imbir: Ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, pomaga w łagodzeniu nudności i bólu mięśni.

Mniszek lekarski: Wspomaga funkcjonowanie wątroby i układu trawiennego, może mieć działanie moczopędne.

Cudowne Właściwości Ziół | Dlaczego Warto Poznać Właściwości Ziół?

Warto poznać właściwości ziół z kilku powodów:

Naturalne wsparcie zdrowia: Zioła oferują naturalne wsparcie dla zdrowia i dobrostanu. Mają różnorodne składniki chemiczne, które mogą mieć pozytywny wpływ na organizm. Poznanie ich właściwości umożliwia korzystanie z nich w celu wspierania zdrowia i łagodzenia pewnych dolegliwości.

Alternatywa dla konwencjonalnych leków: Wiele ziół ma właściwości lecznicze i może być stosowane jako alternatywa dla konwencjonalnych leków lub jako uzupełnienie terapii medycznej. Poznanie właściwości ziół może pomóc w wyborze odpowiednich ziół do konkretnych potrzeb zdrowotnych.

Promowanie samodzielności w dbaniu o zdrowie: Poznanie właściwości ziół daje nam możliwość samodzielnego dbania o zdrowie w niektórych przypadkach. Możemy samodzielnie przygotowywać herbatki, napary, maści czy okłady z ziół w celu łagodzenia dolegliwości, poprawy samopoczucia czy wspierania zdrowia ogólnego.

Kulturowe dziedzictwo: Właściwości ziół są często przekazywane przez pokolenia w ramach kulturowego dziedzictwa. Poznanie ich właściwości pozwala nam zachować wiedzę i tradycje naszych przodków dotyczące naturalnego leczenia i pielęgnacji.

Zdrowa kuchnia i przyprawy: Zioła są nie tylko używane w medycynie, ale także w kuchni jako przyprawy i dodatki smakowe. Poznanie właściwości ziół pozwala nam wzbogacić naszą kuchnię o smak i korzyści zdrowotne, gdy korzystamy z naturalnych ziół zamiast sztucznych dodatków.

Bezpieczne stosowanie: Poznanie właściwości ziół i ich ewentualnych interakcji z lekami pozwala nam na bezpieczne stosowanie ziół. Możemy unikać potencjalnych skutków ubocznych i negatywnych interakcji, korzystając z wiedzy na temat właściwości i dawkowania ziół.

Poznanie właściwości ziół może być fascynujące i przydatne zarówno dla naszego zdrowia, jak i naszej wiedzy o naturze. Jednak zawsze warto pamiętać, że każdy organizm jest inny, dlatego przed rozpoczęciem stosowania ziół warto skonsultować się z profesjonalistą medycznym.

Zioła tybetańsko-mongolskie i ich skuteczność w medycynie

Cudowne Właściwości Ziół | „Polskie Autorytety” Krytykujące Zioła

nieudacznik pseudo dziennikarz pseudo stacji pedałeny dupczokowe

K. Dupczok –  niegdyś gwiazda na salonach, normalnie zwykła świnia, której własny syn się wstydzi. Tyle ile ten osioł w życiu złego zrobił wie już diabeł i na pewno go za to rozliczy.

zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół

Dwaj pseudo eksperci: Sokołowski i Karolak. Tak bawili się panowie, którzy ośmiorniczki jedli codziennie i nie pamiętają , że tam byli. Brawo dla pana Stonogi za ten materiał!

Poniżej znajdują się już tylko zdjęcia ich koleżanki czyli pani Ilony, którą zostawiamy w spokoju, gdyż każdemu może zdarzyć się błąd, a ona najwidoczniej wyciąga z tego wnioski.

Dodamy tylko, że była narkomanka i pijaczka często zapraszana była jako ekspertka  do pedałenu dupczokowego po to aby uchodzić za mądrą. Niestety nawet najlepszy wybielacz nie da rady wybieleniem jej przeszłości. Liczymy tylko, że poszła po rozum do głowy.

zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
Cudowne Właściwości Ziół | WNIOSKI

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy skierować do Was ważny apel dotyczący stosowania ziół, leczenia akupunkturą oraz korzystania z dobrodziejstw medycyny tradycyjnej. Dziś, w czasach, gdy wiele osób zwraca się ku nowoczesnym technologiom i farmaceutykom, niezwykle istotne jest, abyśmy nie zapominali o bogatej historii i wiedzy, jaką niesie ze sobą tradycyjna medycyna.

Zastosowanie ziół i roślin w leczeniu ma długą tradycję w naszej kulturze. Od wieków wykorzystywane są one do łagodzenia objawów chorób, wzmacniania organizmu i przywracania równowagi w naszym ciele. Ziołolecznictwo oferuje nam naturalne substancje o szerokim spektrum działania, które mogą skutecznie wspomagać tradycyjne metody leczenia.

Akupunktura, z kolei, to starożytna praktyka, która bazuje na przekonaniu, że w naszym ciele istnieje sieć energetyczna, zwana meridianami. Poprzez delikatne wkłucia igieł w określone punkty na ciele, akupunktura stymuluje energię życiową, naprawiając i przywracając prawidłowy przepływ energii. Ta praktyka jest ceniona za swoje właściwości łagodzenia bólu, redukcji stresu i poprawy ogólnego samopoczucia.

Medycyna tradycyjna, opierająca się na długotrwałych obserwacjach i doświadczeniach, oferuje nam całe spektrum technik, które mogą wspomagać nasze zdrowie i witalność. Obejmuje ona m.in. akupunkturę, fitoterapię, masaż, dietetykę i wiele innych. Działa holistycznie, uwzględniając zarówno ciało, umysł, jak i ducha, skupiając się na przywracaniu harmonii w naszym organizmie.

Dlatego też, apelujemy do Was wszystkich o działanie na rzecz wolnego dostępu do osiągnięć tradycyjnej medycyny. Oto kilka powodów, dlaczego warto wspierać i promować te wartości:

Naturalność: Metody tradycyjnej medycyny opierają się na naturalnych składnikach i technikach, minimalizując tym samym ryzyko działań niepożądanych i skutków ubocznych.

Indywidualne podejście: Medycyna tradycyjna kładzie duży nacisk na indywidualne potrzeby pacjenta, uwzględniając jego całościowe zdrowie i specyficzne cechy organizmu.

Wspomaganie tradycyjnej medycyny: Korzystanie z ziół, akupunktury i innych metod tradycyjnych może być doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnych terapii, przyczyniając się do skuteczniejszego leczenia.

Długoterminowe korzyści: Tradycyjna medycyna często stawia na trwałe efekty, które nie tylko łagodzą objawy, ale także pomagają przywrócić równowagę i wzmocnić organizm.

Dlatego też, wzywamy Was do działania na rzecz wolnego dostępu do osiągnięć tradycyjnej medycyny. Promujmy świadomość i zrozumienie tych praktyk, wspierajmy badania naukowe w dziedzinie medycyny alternatywnej oraz starajmy się tworzyć warunki, które umożliwią integrację tradycyjnych i nowoczesnych metod terapeutycznych.

Włączając w nasze życie zioła, akupunkturę i medycynę tradycyjną, możemy znaleźć drogę do zdrowia i dobrostanu, czerpiąc z bogactwa i mądrości przeszłości. Niech tradycyjne metody leczenia staną się integralną częścią naszego dziedzictwa, dbając o nasze zdrowie na wielu poziomach.

WYŁĄCZ TELEWIZJĘ I WŁĄCZ MYŚLENIE!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Gabinetu Akupunktury i Medycyny Wschodu

prof.klin.lek.med Enkhjargal Dovchin

czego boi sie farmacja
zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
czego boi się farmacja

Ebook: „Akupunktura i Życie”

Pani profesor przybliża tajniki akupunktury w swoich książkach, które możecie Państwo pobrać na tej stronie za darmo w postaci e-booków:
Książka jest próbą podjęcia polemiki z osobami co uważali metody medycyny tradycyjnej za mało naukowe i średniowieczne. Jak sie póżniej okazało Światowa Organizacja Zdrowia zatwierdziła osiągnięcia „Traditional Medicine” i uznało te metody za naukowe.
zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół

Ebook: „W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu”

Bogato ilustrowany, napisany na podstawie wielu lat doświadczeń przybliży Wam tajniki wiedzy znanej w Tybecie od wieków.
Pierwsza ksiązka profesor Enji, która w możliwe najławiejszy sposób miała tłumaczyć trudne pojęcia związane z Medycyną  Tradycyjną i stanowić pomost pomiędzy medycyną klasyczną, a wschodnią.
zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół

POWIĄZANE ARTYKUŁY OPARTE NA FAKTACH

zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
B

Alergie

Artykuł naukowy o wpływie akupunktury na leczenie alergicznego nieżytu nosa i dolegliwości towarzyszących.

zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
B

NA BÓL

Metody przeciwbólowe w leczeniu akupunkturą oraz wytłumaczenie schematu oddziaływań i bodźców na organizm człowieka.
faq pierwsza wizyta
B

PIERWSZA WIZYTA

Artykuł jak najlepiej przygotować się do wizyty u lekarza medycyny tradycyjnej, aby jak najwięcej skorzystać.

zioła,właściwości,zalety,ziołolecznictwo,Ziołowe leki,Herbata ziołowa,Zdrowie i dobre samopoczucie,Alternatywne terapie,Ogród i uprawa ziół
B

Klimakterium

Bardzo indywidualny proces starzenia się kobiet, który jednak można niwelować przy pomocy akupunktury.

akupunktura pediatryczna akupunktura dla dzieci
B

DLA DZIECI

Akupunktura pomaga w leczeniu dzieci oraz różnych schorzeń dzicięcych w tym ADHD. Wspiera koncentrację i dotlenienie mózgu.

bezpieczeństwo akupunktury czy akupunktura jest bezpieczna
B

BEZPIECZEŃSTWO

Największy zespół skumulowanych badań klinicznych nad bezpieczeństwem akupunktury i medycyny tradycyjnej.

Autorem materiałów jest wysokiej klasy specjalistka profesor kliniczny lekarz medycyny - pani Enkhjargal Dovchin ( prof Enji). Redagowanie i poprawki stylistyczne: Zespół MT

Umów Wizytę

Klikając w baner poniżej mogą Państwo zarezerwować termin wizyty w Gabinecie Akpunktury i Medycyny Wschodniej prof.klin.lek.med. Enkhjargal Dovchin

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Godziny Pracy

Dzień
Godziny
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
tylko umówione
Niedziela
zamknięte

Pin It on Pinterest

Powieleń