Cennik zabiegów akupunktury

n

Kategoria

l

Komentarze

Data publikcji

10/20/2019

Autor

Gabinet Akupunktury prof Enji

Ceny zabiegu akupunktury

cennik zabiegów akupunktury

Cena zabiegu akupunktury uzależniona jest od wielu aspektów. Generalnie koszt jednego zabiegu akupunktury w realiach polskich nie powinien być niższy niż 80 zł, a w realiach zagranicznych równowartości kwoty 60-120 Euro.

Standardowa cena w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Lublin sięga niekiedy kwoty 120-160 zł za usługę akupunktury, co w naszej ocenie jest kwotą dużą.

W Stanach Zjednoczonych za 1 zabieg wykonany przez specjalistę lekarza medycyny czy lekarza tradycyjnej medycyny chińskiej lub mongolskiej trzeba się liczyć z kwotą od 100- 300 USD.

Ceny akupunktury w Niemczech, Chinach, a Polsce

blank

W Niemczech za 1 zabieg akupunktury będziemy musieli zapłacić od 60 do 200 Euro.

Dla porównania w Chinach 1 zabieg akupunktury dla obcokrajowca to koszt 20-40 USD, natomiast specjalista najlepszej szkoły akupunktury w Pekinie wykonuje zabieg w cenie równowartości  60-80 USD za usługę.

Naszym zdaniem rozsądne koszta to widełki pomiędzy 80, a 120 zł za zabieg (ok. 30-40 min) w Polsce oraz wspomniane już 60-100 Euro za granicą.

Podana cena dotyczy jedynie standardowych usług akupunktury na ciało, a nie specjalistycznych zabiegów typu: akupunktura na uszy (zabiegi anty-nikotynowe czy wspomagające odchudzanie). Cena usługi akupunktury nie obejmuje też w większości przypadków igieł potrzebnych do wykonania zabiegu (obecnie stosuje się tylko igły jednorazowe) oraz ewentualnej diagnozy lekarskiej stwierdzającej zasadność do wykonania zabiegów akupunktury.

Ceny igiełek do akupunktury

Przykładowe ceny jednorazowych igieł do akupunktury to wydatek od 50 groszy do 2 zł za sztukę. Cena uzależniona jest od:

 • jakości igły,
 • poziomu sterylności (zlecane podwójne sterylizowane, jednorazowe igły),
 • długości,
 • materiału z jakiego igła została wykonana (metal,srebro, złoto, platyna),
 • producenta igieł.

Igły do akupunktury

 

Specjalistyczny Gabinet Akupunktury i Medycyny Wschodu prof.klin.lek.med Enkhjargal Dovchin

ul. Czerniakowska 28A

00-714 WARSZAWA

Rejestracja: (+48) 607 489 251 lub on-line

blank
blank
blank
blank

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Zobacz galerię zabiegów akupunktury

blank

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Gdzie możemy pomóc?

Co leczymy?

Dodatkowe usługi

Dzień Godziny
Poniedziałek 9:00 - 19:00
Wtorek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Sobota umówione wizyty
Niedziela Zamknięte

Polecane serwisy

blank
blank

Książki prof Enji

Panel Pacjenta

Bezpieczna strona

blank

2 komentarze

 1. Alicja Wasilewska

  Kiedyś zabiegi akupunktury były tańsze ale rozumiem ludzi którzy ciężko uczyli się i długo. Na Polskie warunki jednak kwota 80 zł to dość dużo ale jeżeli ma pomóc to warto. Osobiście nie chodzę do konwencjonalnych lekarzy bo myślą jedynie o wypisywaniu określonych recept mimo, że jest to nie wskazane. U lekarzy chińskich sprawa jest inna. Profilaktyka zawsze jest lepsza od leczenia. Pozdrawiam państwa serdecznie.

  Odpowiedz
  • Gabinet Akupunktury

   Dziękujemy za komentarz i pozdrawiamy. Co do ceny akupunktury w Polsce nie jest ona jeszcze tak wysoka jak np. w Anglii, Niemczech czy Francji. Obserwujemy jednak dość szybki wzrost tych cen z uwagi na duże koszty szkolenia nowych specjalistów.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane materiały

Zioła mongolskie i ich skuteczność

Zioła mongolskie i ich skuteczność

Zioła mongolskie i ich skuteczność TMM - Tradycyjna Medycyna Mongolska Tradycyjna medycyna mongolska rozwinęła się i udoskonalała w oparciu o kulturę i wierzenia starożytnych Mongołów. Kiedyś krytykowana przez zachodni nurt terapii jako nienaukowa, dziś uznawana jest...

Ziołolecznictwo (FAQ) – co warto wiedzieć?

Ziołolecznictwo (FAQ) – co warto wiedzieć?

Ziołolecznictwo (FAQ) – co warto wiedzieć?Historia ziołolecznictwa okiem komika Można by rzec, że medycyna to nauka stara jak ten świat. Jej praktyki zmieniały się wraz z nastającymi po sobie epokami.  Jej historię nieco satyrycznie można by przedstawić tak: "Boli...

Pin It on Pinterest

Powieleń