Akupunktura kosmetyczna

Akupunktura jest nie tylko terapią pomagającą utrzymać organizm w naturalnej harmonii i zdrowiu, ale pomaga również zachować młody wygląd. Jest coraz popularniejszą alternatywą dla botoksu, skalpela i innych inwazyjnych technik odmładzających. Zalety akupunktury kosmetycznej odkryły na początku celebrytki Hollywoodu. Angelina Jolie czy Gwyneth Paltrow zachwalają jej odmładzające rezultaty.

Jak wiadomo, medycyna chińska traktuje organizm jako całość, w której wszystkie narządy są ze sobą połączone, a choroba jednego z nich wpływa na funkcjonowanie i stan całego ciała. Wygląd twarzy oraz stan skóry w dużej mierze zależą od wielu czynników. Ciemne worki pod oczami oraz wysuszona i mniej napięta skóra mogą być rezultatem problemów z nerkami. Problemy ze spaniem, wszelkiego rodzaju nerwice czy stany podenerwowania wpływają na stan cery. Szwankująca wątroba prowadzi do trądziku różowatego, przebarwień oraz zapalenia skóry. Odpowiedzią na wszystkie te problemy może być akupunktura, która poprawia ogólny stan zdrowia.

Zdjęcia z zabiegów akupunktury kosmetycznej

Jak działa akupunktura kosmetyczna?

Jak dokładnie akupunktura działa na cerę twarzy? Nakłuwanie punktów akupunkturowych rozszerza naczynka krwionośne. Oznacza to, że krew dostarcza więcej substancji odżywczych oraz tlenu do tkanek, poprawiając ich kondycję. Skóra staje się bardziej napięta, gładka i rozjaśniona, nie jest już sucha i cienka. Poprawia się również naturalna zdolność do regeneracji komórek oraz tworzenia włókien kolagenowych odpowiedzialnych za młody wygląd skóry, która również szybciej się oczyszcza. Terapia jest też skuteczna w walce z nawracającym trądzikiem.

Akupunktura jest niezwykle pomocna w likwidowaniu pierwszych oznak starzenia, jest szczególnie polecana kobietom po 35 roku życia. Radzi sobie ze zmarszczkami wokół oczu, wokół ust, na skroniach i czole. Terapia może również wyostrzyć kontury twarzy, zapobiega także opadaniu skóry, również wokół oczu. Jest doskonałą alternatywą dla chemicznych środków odmładzających.

Akupunktura kosmetyczna dla mężczyzn

Akupunkturzysta wykonuje przy każdym zabiegu około 20 nakłuć cienkimi igłami przeznaczonymi specjalnie do akupunktury kosmetycznej. Igła każdorazowo pozostaje wbita przez około 20 minut, a sam zabieg trwa około 40. Miejsca nakłucia są wybierane indywidualnie. Wszystko zależy od położenia zmarszczek i ich ilości, znamion, defektów na skórze czy kształtu twarzy. Najczęściej wykonuje się serię od 10 do 20 zabiegów, jednak wszystko zależy od stanu skóry. Zabiegi powinno powtórzyć się po kilku miesiącach. Odmładzające efekty można zaobserwować po kilku zabiegach, lecz prawdziwie dużą zmianę widać miesiąc po ostatnich zabiegach. Akupunktura wspomaga regenerację tkanek, ale trzeba trochę poczekać na jej widoczne efekty. W przyspieszeniu procesu może pomóc codzienny masaż twarzy tuż przed snem.

Zarezerwuj termin!

Orientacyjny czas oczekiwania na przyjęcie wynosi obecnie: 130 dni

Gdzie możemy pomóc?

Co leczymy?

Dodatkowe usługi

Godziny Pracy

Dzień
Godziny
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
tylko umówione
Niedziela
zamknięte

Polecane serwisy

Książki prof Enji

Panel Pacjenta

BEZPIECZNA STRONA

Nasza strona www zabezpiecznona jest najwyższymi możliwymi do użycia certyfikatami bezpieczeństwa SSL.

PANEL PACJENTA

Szybkie, bezpieczne i wygodne umawianie wizyt, przekładanie wizyt oraz ich odmawianie dzięki specjalnej aplikacji mobilnej

POŁĄCZENIE SZYFROWANE

Wszelka komunikacja z nami jest zaszyfrowana i bezpieczna. Państwa dane nie są nikomu udostępniane.

Pin It on Pinterest

Powieleń